Kategorie

Výrobci

Otáčející reklama Otáčející reklama

Kontakt

FILTROVÁNÍ

Výrobci

BioArgan

Botanico

Ecce Vita

Cena

Všechny ceny

1-100

100-500

500-1000

1000-10000

Newsletter
Pleťové oleje 4 zboží

Kosmetický olej

BIOARGAN arganový olej je luxusní kosmetický výrobek ve skupině ANTI-AGING. To je dáno především vysokým obsahem koenzymu Q10, který chrání buňky proti oxidativnímu stresu a působí tak proti vzniku vrásek. Obsahuje také vysoké množství tokoferolů, které se souhrnně označují, jako vitamín E. Ten působí jako antioxidant a udržuje olej dlouho čerstvý a zabraňuje jeho žluknutí. Arganový olej dále obsahuje i vitamín A. Díky tomu je vhodný pro problematickou pleť, například při ekzémech, lupénce, dermatitidě, akné a jiných kožních problémech.

BIOARGAN arganový olej obsahuje až 80% esenciálních mastných kyselin, zejména omega 9 a omega 6. Také obsahuje skvalen, jehož nejdůležitější funkcí je ochrana kožních buněk. Zároveň vytváří na pokožce ochranný film, který zabraňuje jejímu stárnutí a dehydrataci. Tento vzácný olej zároveň obsahuje karotenoidy a fytosteroly. Tyto složky mají převážně ochranou funkci a zároveň zabraňují stárnutí kůže.

BIOARGAN arganový olej je nedocenitelný pro své regenerační, protizánětlivé a antibakteriální účinky. Napomáhá k obnově elasticity kůže a účinně tak zabraňuje stárnutí pleti a vzniku vrásek. Zároveň hydratuje, vyživuje a chrání.

dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty
účinně zabraňuje stárnutí pleti a vzniku vrásek
pomáhá při léčbě ekzémů, lupénky, dermatitid, akné a jiných kožních problémů
má blahodárné účinky na ochranu pleti proti povětrnostním podmínkám (slunce, vítr, chlad)
vhodný pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie
Košík  

(prázdný)

Přihlášení

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Otáčející reklama Otáčející reklama